Mała Online - kasy fiskalne Gorlice, kasy online Gorlice, serwis kas, kasy on line Gorlice

Kasy fiskalne //

Kasy Fiskalne Gorlice, Terminale Gorlice
Kasy Fiskalne Gorlice, Terminale Gorlice
NOWOCZESNOŚĆ POŁĄCZENIA ONLINE - Dzięki elektronicznemu przesyłowi paragony są systematycznie wysyłane do CRK i użytkownik nie musi się martwić o ich przechowywanie. Kopia zapisywana jest także w lokalnej pamięci chronionej urządzenia. Dostęp do zapisanych danych jest bardzo prosty - użytkownik ma stały dostęp do jego pamięci chronionej poprzez aplikację i może je swobodnie odczytywać.

BAZA TOWAROWA - Kasa MAŁA Online posiada rozbudowaną obszerną bazę towarową, która pomieści wszystkie artykułu małego sklepu, a długa nazwa towaru lub usługi w sposób czytelny zidentyfikuje każdy artykuł na paragonie. Wykorzystaj aż 20.000 PLU.

MECHANIZM DRUKUJĄCY - W kasach dzięki mechanizmowi drukującemu Fujitsu typu easy loading wymiana papieru jest bardzo szybka i prosta: "wrzuć i pracuj!". Papier szerokości 57 mm pozwala na drukowanie przejrzystych paragonów. W nagłówku paragonu można zaprogramować element graficzny (np. logo firmy), co wyróżni paragony wydawane przez kasę.

WSZECHSTRONNOŚĆ KOMUNIKACJI - Kasa komunikuje się z komputerem poprzez tradycyjne złącze USB oraz RS232 lub nowoczesnego złącza sieciowego LAN, za pomocą najbardziej popularnego protokołu komunikacyjnego w Polsce. Nazwa towaru drukowanego na paragonie może mieć do 40 znaków alfanumerycznych.. Dodatkowo kasę MAŁA Online można doposażyć w moduły: WLAN, Bluetooth oraz GSM. Pamiętaj, że twoje dane są chronione poprzez moduł szyfrujący TPM oraz dwustronną autentykację podczas komunikacji sieciowej.

WIĘKSZY I PRZEJRZYSTY WYŚWIETLACZ - Drukarka wyposażona jest w dwa niebieskie wyświetlacze graficzne. Wyświetlacz operatora i klienta ma 192 x 48 piksele. Na wyświetlaczach tych urządzenie bardzo dokładnie informuje kasjera o pracy kasy, ułatwiając mu programowanie i sprzedaż, a klienta o sprzedawanych towarach, cenach oraz wartościach do zapłaty.

Mała Online

DANE TECHNICZNE:

Parametry danych
Liczba towarów 20 000
Liczba stawek PTU 7
Liczba kasjerów 32
Nazwa towaru 40 znaków
Mechanizm drukujący
Rodzaj termiczny typu "clamshell"
Typ Fujitsu FTP 628
Szerokość papieru 57 mm, długość rolki: do 30 mb
Klawiatura
Rodzaj switchowa
Liczba klawiszy 19
Wyświetlacze
Klient LCD graficzny 192x48 piksele, podświetlany, czarno-biały
Kasjer LCD graficzny 192x48 piksele, podświetlany, czarno-biały
Złącza
Złącza komunikacyjne 1 x RS232, 3 x USB Host (A), 1 x USB Device (B), LAN (Ethernet)
Współpraca z urządzeniami komputer, czytnik kodów kreskowych (skaner), waga elektroniczna, terminal płatniczy (EFT), PIN PAD programowalny (EFT), monitoring (monitor wydruku), WiFi dongle (WAN), BT dongle, BT LE dongle, klawiatura USB, pendrive
Sterowanie szufladą aktywna
Zasilanie
Z sieci zasilacz sieciowy 230V / 12V 2A
Awaryjne akumulator 6V, 3Ah
Wymiary
Szerokość/wysokość/głębokość 194 x 105 x 215 mm
Waga 1,5 kg

CENA NETTO

1450.00 zł

ULGA NA ZAKUP:
  • Pomagamy w przygotowaniu wniosku o zwrot kwoty wydatkowanej na zakup urządzeń.
    Więcej informacji na temat odliczenia w zakładce Poradnik

- 700.oo zł