Next Online - kasy fiskalne Gorlice, kasy online Gorlice, serwis kas, kasy on line Gorlice

Kasy fiskalne //

Kasy Fiskalne Gorlice, Terminale Gorlice
Kasy Fiskalne Gorlice, Terminale Gorlice
NOWOCZESNOŚĆ POŁĄCZENIA ONLINE - Dzięki elektronicznemu przesyłowi paragony są systematycznie wysyłane do CRK i użytkownik nie musi się martwić o ich przechowywanie. Kopia zapisywana jest także w lokalnej pamięci chronionej urządzenia. Dostęp do zapisanych danych jest bardzo prosty - użytkownik ma stały dostęp do jego pamięci chronionej poprzez aplikację i może je swobodnie odczytywać.

TRADYCJA I NOWOCZESNOŚĆ W JEDNYM - jest dotyk i jest klawiatura fizyczna. Obsługuj jak wolisz. Czuły na dotyk ekran niezwykle ułatwia każdą czynność na kasie Next Online. Nie zrezygnowaliśmy też z tradycyjnych rozwiązań! Opcją dla obsługi dotykowej jest doskonała klawiatura fizyczna. Użytkownik może obsługiwać w dowolny sposób wedle własnej wygody.

PEŁNA DOWOLNOŚĆ KONFIGURACJI - Intuicyjne i konfigurowalne oprogramowanie kasy Next Online daje możliwość indywidualnej personalizacji wyglądu okna sprzedażowego w zakresie funkcji i kolorów przycisków. Można dowolnie przypisać funkcję do każdego z pól na ekranie kasy Next Online, może to być dowolna funkcja kasy lub towar szybkiej sprzedaży. Każdy z przycisków można spersonalizować jednym z pięciu kolorów. Wszystko po to aby pracowało się sprawniej i przyjemniej bez względu na charakter biznesu.

KASA FISKALNA I NIE TYLKO - Skonfiguruj dowolną skrzynkę mailową, przeglądaj korespondencję, wysyłaj faktury i utrzymuj kontakty ze swoimi kontrahentami. W chwili przerwy korzystaj z kasy Next Online jak z każdego innego tabletu, surfuj po internecie, oglądaj youtuba i słuchaj muzyki. Zegar, kalkulator, kontakty, galeria i kalendarz to wszystkie inne aplikacje systemu Android dostępne w kasie Novitus Next Online.

MULTIKOMUNIKACJA - Kasa Next Online posiada wszystkie potrzebne złącza komunikacyjne, do których podłączysz to, co może być potrzebne na profesjonalnym stanowisku sprzedaży. Port ethernet w standardzie zapewnia bezproblemową łączność z internetem i zewnętrznymi systemami sprzedaży. Możesz też skorzystać z zewnętrznego WiFi lub modemu GSM podłączonych do portu USB. Dodawaj dowolne peryferia i łącz się ze światem.

Next Online

DANE TECHNICZNE:

Parametry danych
Liczba towarów bez ograniczeń
Liczba stawek PTU 7
Liczba grup towarowych bez ograniczeń
Liczba kasjerów bez ograniczeń
Rabaty/narzuty tak
Pojemność bufora ON-LINE bez ograniczeń
Opakowania bez ograniczeń
Nazwa towaru 40 znaków
Mechanizm drukujący
Rodzaj termiczny, easy loading
Typ FUJITSU FTP 628 z obcinaczem papieru
Szerokość papieru 57 mm
Klawiatura
Rodzaj mechaniczna oraz panel dotykowy
Liczba klawiszy 20
Wyświetlacze
Klient LCD graficzny 132x32 piksele, podświetlany, czarno-biały
Kasjer Ekran 7 cali TFT z panelem dotykowym
Złącza
Złącza komunikacyjne 3 x RS232, USB host, USB OTG, LAN, Micro HDMI, audio
Współpraca z urządzeniami komputer RS232/USB/LAN, czytnik RS232, czytnik USB, waga, multiplekser, terminal EFT (RS,LAN), pin pad, monitoring, Modem GPRS, klawiatura USB, pendrive
Sterowanie szufladą tak, 6 - 24V
Zasilanie
Z sieci zasilacz zewnętrzny 230V / 12V, 2A
Awaryjne akumulator 7,4V, 2000mAh
Wymiary
Szerokość/wysokość/głębokość 262 x 96 x 242 mm
Waga 1,80 kg

CENA NETTO

2290.00 zł

ULGA NA ZAKUP:
  • Pomagamy w przygotowaniu wniosku o zwrot kwoty wydatkowanej na zakup urządzeń.
    Więcej informacji na temat odliczenia w zakładce Poradnik

- 700.oo zł