Bono Online - kasy fiskalne Gorlice, kasy online Gorlice, serwis kas, kasy on line Gorlice

Kasy fiskalne //

Kasy Fiskalne Gorlice, Terminale Gorlice
Kasy Fiskalne Gorlice, Terminale Gorlice
NOWOCZESNOŚĆ POŁĄCZENIA ONLINE - Dzięki elektronicznemu przesyłowi paragony są systematycznie wysyłane do CRK i użytkownik nie musi się martwić o ich przechowywanie. Kopia zapisywana jest także w lokalnej pamięci chronionej urządzenia. Dostęp do zapisanych danych jest bardzo prosty - użytkownik ma stały dostęp do jego pamięci chronionej poprzez aplikację i może je swobodnie odczytywać.

WYGODA PRZEDE WSZYSTKIM - Szybka i bezproblemowa zmiana papieru w mechanizmie drukującym to sprawa kluczowa. Zastosowanie mechanizmu drukującego typu "clamshell" powoduje, że ta operacja jest bardzo łatwa, odbywa się na zasadzie: "wrzuć i pracuj". Ten wysokiej jakości mechanizm drukujący firmy SEIKO, bardzo szybko i w sposób cichy drukuje paragony oraz niezbędne raporty fiskalne i faktury VAT.

ERGONOMIA I FUNKCJONALNOŚĆ - Precyzyjna klawiatura drukarki jest podświetlana niebieskimi diodami, dzięki czemu jej obsługa jest bardzo łatwa i przyjemna. Klawisz nawigacyjny pomaga w poruszaniu się po rozbudowanym menu drukarki. Drukarka posiada bardzo szeroką gamę wydruków niefiskalnych, które można wykorzystać do drukowania potwierdzeń, zestawień i innych dokumentów, koniecznych do funkcjonowania sklepu / firmy bez konieczności stosowania dodatkowych drukarek. Dzięki modyfikacjom wielkości czcionek można drukować także duże kody cyfrowe i literowe, czytelne z dużej odległości.

WSZECHSTRONNOŚĆ KOMUNIKACJI - Drukarka komunikuje się z komputerem poprzez tradycyjne złącze USB oraz RS232 lub nowoczesnego złącza sieciowego LAN, za pomocą najbardziej popularnego protokołu komunikacyjnego w Polsce. W drukarce BONO Online zaimplementowano także protokół komunikacyjny Novitus XML znacznie ułatwiający komunikację z webowymi systemami sprzedaży. Dodatkowo drukarkę BONO Online można doposażyć w moduły: WLAN, Bluetooth oraz GSM. Pamiętaj, że twoje dane są chronione poprzez moduł szyfrujący TPM oraz dwustronną autentykację podczas komunikacji sieciowej.

Bono Online

DANE TECHNICZNE:

Parametry danych
Liczba towarów 1 000 000
Liczba stawek PTU 7
Liczba kasjerów bez ograniczeń
Nazwa towaru 40 znaków
Mechanizm drukujący
Rodzaj termiczny typu "clamshell"
Typ SEIKO, LTPC 245
Szerokość papieru 57 mm, długość rolki: do 60 mb
Klawiatura
Rodzaj foliowa
Liczba klawiszy 4 + klawisz nawigacyjny (góra, dół, prawo, lewo)
Wyświetlacze
Klient LCD graficzny 132x64 piksele, podświetlany, niebieski
Kasjer LCD graficzny 132x32 piksele, podświetlany, niebieski
Złącza
Złącza komunikacyjne 2xRS232, USB, Ethernet, WLAN, BT
Współpraca z urządzeniami komputer
Sterowanie szufladą pasywna 6-24V
Zasilanie
Z sieci zasilacz sieciowy 230 / 12V, 3A
Awaryjne akumulator 6V, 3Ah
Wymiary
Szerokość/wysokość/głębokość 146 / 145 (190) / 215 mm
Waga 1,75 kg

CENA NETTO

2490.00 zł

ULGA NA ZAKUP:
  • Pomagamy w przygotowaniu wniosku o zwrot kwoty wydatkowanej na zakup urządzeń.
    Więcej informacji na temat odliczenia w zakładce Poradnik

- 700.oo zł